با توجه به یک آژانس دیجیتال برای ماجراهای بازاریابی آنلاین خود فکر می کنید؟

برخی از مشاغل فقط به این دلیل که توانایی پرداخت استخدام یک طراح یا آژانس حرفه ای را ندارند ، می خواهند از خود در ایجاد بروشور یا وب سایت یا آگهی تبلیغاتی خود استفاده کنند ، یا اینکه فکر می کنند این کار را خودشان انجام می دهند و هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می کنند. با این حال ، به سختی هرگز به فاکتور تولیدی که به نظر می رسد صیقلی و استادانه باشد ، احتیاج پیدا می کنیم. این امر منجر به ایجاد موادی می شود که به نظر می رسد ساخت داخل آژانس دیجیتال مارکتینگ  و باریک باشد و همچنین شرکت اعتبار قابل توجهی را از دست می دهد. چگونه می توانید با انجام طراحی خودتان در هزینه خود صرفه جویی کنید و هنوز هم چاپ و یا مواد وب تمیز و حرفه ای به نظر برسید؟

از طرف دیگر ، استارباکس ، یک آژانس بازاریابی دیجیتال فروشگاههای شخصی خود را در سراسر ایالات متحده برای یک شب خوب طراحی شده تعطیل کرد. هوارد شولتز با جسارت و قاطعیت در برابر متوسط ​​بودن موضع گرفت ، هر فروشگاهی را تعطیل کرد و هر کارمند استارباکس را که حتماً قهوه می رود آموزش داد. روز بعد استارباکس به هیاهو و بازگشت به برنامه عالی خدمات مشتری باز شد. مردم در مورد نیویورک به این موضوع توجه کرده و نوشتند.

محتوا چیزی نیست که بخوبی نشان داده شود. این چیزی است که پس از استفاده از برچسب ها دریافت خواهید کرد. این شهرت خود را دارد. از این رو ، ایجاد محتوا را نمی توان در عنوان مدیر نوشتاری اینستاگرام به عنوان نوشتن مطالب SEO قرار داد.

من اخیراً با یکی از بزرگترین مارکهای مصرف کننده بازار شما در ایالات متحده صحبت می کردم که VP توسعه تعاملی آنها از من سال کرد که چرا سایت آنها بازدیدکننده خاصی ندارد. من به آنها گفتم که نقطه خالی است که ، وسایل نقلیه در سراسر سایتشان فلش داشتند و توسط افراد بسیار خوبی طراحی شده و از نرم افزار SEM و کارمندان پشتیبانی ساخته شده بودند ، آنها چیزی بیشتر از بروشور بسیار گران قیمت نداشتند.

آنهایی که از طریق آژانس هایی مانند Blend ، Getty ، Corbis ، Kimball Stock دارای مجوز هستند در حالی که به عنوان بیشترین تولید تبلیغات تبلیغاتی در این مارک ها مشخص شده اند. وقتی کسی به تصویری علاقه مند است ، می تواند ببیند که به وسیله آن تصویر مجاز است ، اگر از طریق من است یا از طریق یکی از آژانس های نمایندگی شما به نمایندگی از من مجوز می گیرد. من بر افزایش فروش سهام آژانس موجود خود از طریق قرار گرفتن در معرض اضافی ایجاد شده توسط وب سایت من حساب می کنم.

این شما نیاز به توضیح بسیار کمی دارید. محصولات فعلی شما محتوای سایت شما را به روز نکرده اند ، دلیلی برای بازدید مجدد افراد وجود ندارد. فکر می کنید این ممکن است دلیلی بر این باشد که هیچ کس نمی تواند به آن وب سایتی که سال گذشته ساخته اید ، بپیوندد؟

بررسی کنید که آیا پروژه شما در داخل توسعه می یابد یا اینکه به خارج از سازمان شما سپرده می شود. برای جلب رضایت مخاطبان طراحی یا فنی بخواهید. اگر کار به منظور برون سپاری در حال انجام است ، کشف کنید از کجا ، با آنها تماس می گیرید؟ موارد بسیاری از شرکتهایی که تیم مدیریت حساب هستند وجود دارد ، علاوه بر این یک تیم توسعه خارج از شرکت است. معمولاً توسعه فنی در ساحل انجام می شود زیرا منابع خارج از کشور بسیار کمتر است. مشکل این سناریو تضمین کیفیت کار ارائه شده است. آیا تیم مدیریت حساب کوپن انتهای گوشه عقب را بررسی می کند؟ آیا از دستورالعمل ها و الزامات قانونی فعلی برخوردار است؟ آیا آنها می توانند به اندازه کافی انعطاف پذیر باشند و پاسخگوی خواسته های شما باشند؟

Related Post